Masumlar Apartmanı 17.Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 17.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümü 12 Ocak Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah ve Ezgi Mola gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Masumlar Apartmanı bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/80ei1

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Han ve İnci’nin evliliğini öğrenmek Safiye’nin dünyasını alt üst eder. Her şeyden habersiz olan Han ve İnci, evliliklerini açıklamak üzere apartmana gelirler. Ancak her şey için çok geçtir. Naci ise Safiye’nin tekrar içine kapanmasını yanlış yorumlar. Kendini açıklamak için bir çözüm arayışına girer. Fakat Gülru’nun zamansız bir hareketi her şeyi daha da karıştırır. Gülben ve evdekiler yeni bir krizin eşiğindeki Safiye’yi zaptedemeyince Han’dan yardım isterler. Han’la yeni hayatlarına başlamak için ev arayışına giren İnci ise tüm hayallerini yıkacak olan gerçeği öğrenir.

4 Yorum Var

 1. İnci

  11 Ocak 2021 - 02:04

  EDİTÖR NOTU: Diğer izleyicilerimizden farklı bir düşünceniz varsa sitemizde detaylarıyla paylaşabilirsiniz.
 2. İpek

  8 Ocak 2021 - 22:47

  Kesinlikle katılmıyorum bir kere oyunculuk mükemmel ötesi farklı bir konu timaranelik felan de değiller çok da eğlenceli bir dizi iki kız kardeşin diyalogları hatta muhteşem tebrik ediyorum oyuncuları

 3. hayalet

  6 Ocak 2021 - 15:17

  insanın ruhuna dokunan harika bir dizi

 4. Sema

  6 Ocak 2021 - 14:46

  Ne masumu be hepsi timarhanelik, millet iş aş peşinde bir de bu kafası gidiklerle psikolojiyi bozmayın.

© 2021 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.