Masumlar Apartmanı 18.Bölüm 2. Fragmanı

Masumlar Apartmanı 18.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümü 19 Ocak Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah ve Ezgi Mola gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Masumlar Apartmanı bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/tipe5

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Han, İnci’nin ortadan kaybolmasıyla perişan bir haldedir. İnci’yi bulmak için çalmadığı kapı kalmaz ancak çabaları sonuçsuz kalır. Han’ın terk edilme travması bu kez daha da güçlü tetiklenmiş ve onu karanlığın içine, en dibe çekmiştir.

Safiye ise Naci’nin eski eşinin Gülru olduğunu öğrenmenin yıkımı içindedir. Hem en yakın arkadaşından hem de Naci’den gelen ihanet Safiye’nin yeniden içine kapanmasına sebep olur.

Naci’nin hastalığını öğrenen Gülru ise pes etmemeye kararlıdır. Naci’ye yaşama ümidi vermek için, hiç beklenmedik birinden yardım istemek de dahil, her yolu dener.

Han için ayrı, Safiye için ayrı endişelenen Gülben, ikisine de yardım etmek için kolları sıvar.

2 Yorum Var

  1. Naz

    20 Ocak 2021 - 22:51

    Tamam dizi çok güzel seyrediyoruz eşimle beraber fakat dizideki kahramanlarimiza yardım eden yok. Terapiye gitmeleri şart fakat 18 bölüm oldu daha psikiyatristten söz eden yok. Kirmizi oda sahneleri olması gerekiyor. Sorun varsa çözümünü de sevgili hocamız Gülseren Hanım dan görmek isteriz. Ayni kırmızı odada olduğu gibi.

  2. Sema

    18 Ocak 2021 - 21:37

    Artık sıktı ben gittim bu diziden.

© 2021 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.