Masumlar Apartmanı 29.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Masumlar Apartmanı 29.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümü 13 Nisan Salı akşamı saat 20.30 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah ve Ezgi Mola gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Masumlar Apartmanı bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/g9kvo

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Neriman’ın kaçma teşebbüsü başta Han olmak üzere herkesi şoke etmiştir. Safiye tam bir kriz halindedir. Evde durumlar iyice gerilir. İnci’nin Neriman hakkında öğrendiği bir gerçek, olayların seyrini değiştirir ve Han duruma müdahale eder. Neriman, her şeyden vazgeçmiş, hayatla bağlarını koparmış gibidir. Ege ise hem Neriman’ı hayal kırıklığına uğratmanın hem de ona ulaşamamanın sıkıntısıyla çaresizce çırpınır.

Gülben’in yaşadığı soruna çözüm arayışına giren İnci, ona yardım etmek için bazı adımlar atar. Ancak her zamanki gibi Safiye’yle karşı karşıya gelir. Yağmur’un hastalarından biriyle yaşadığı karşılaşma, Han’ın canını sıkar. Esra ise Esat’a ulaşamadığı için başına bir şey gelmiş olma ihtimalini düşünmeye başlar. Kafasındaki şüphe son derece korkutucudur ancak gerçeğe ulaşmak için bu korkunun onu durdurmasına izin vermez.

2 Yorum Var

  1. Anonim

    11 Nisan 2021 - 13:00

    Gercekten bu kadar kardeşten bir tanesi cikis yolu bulamazmi haninki ne simdi tam sizofren mi yani kac karakter barindiriyor neye baksak anlamadim tutar bir sonuc yok gibi. bir safiyeyi atamamislar hastaneye o kadar varlik içinde. Insan butun zenginler boyle mi diyesi geliyir. camdaki kizdaki tam bir hastalikli anne. gulseren hanimi ozel mi bulup gitmis bu karakterler. rabbim aklimizi muhafaza eylesin

  2. Hadiye Şentürk

    10 Nisan 2021 - 13:42

    Artık bizde keçileri kaçıracağız bizi de hasta ettiniz tamam olan anneler var ama dört tane salak çocukları olamaz olsada bugüne gelemezler birde inci eklendi oda onlardan geri değil kuzu herşeye eyvallah onların yemeğini yiyeceğim diye masaya oturuyor biraz tutarlı olmalı ezilmemeli ezil ezil nereye kadar safiye denginmi hanı adam edecek diyene kadar han kuzu yaptı nerde ise mahzene kapan dese girecek dede ne yapsın torun dinlemiyorki

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.